Závod požární všestrannosti 2018

13.10.2018 SDH Hodonín ve spolupráci s OSH Hodonín uspořádalo  v prostorách stadionu u Červených domků a v přilehlém lese závod požární všestrannosti, což je pro naše mladé hasiče poslední soutěží v tomto roce, ale zároveň první bodovanou soutěží pro novou sezónu 2018/2019.

Na soutěži startovalo 22 jednotlivců v kategorii dorostu a  celkem 65 pětičlenných hlídek v kategorii:

• mladší žáci
  • starší žáci
  • Dorostenci
  • Dorostenky
  • Dorost smíšené družstvo

Na tuto soutěž se naším trenérům podařilo složit dvě hlídky mladších žáků, jednu hlídku starších žáků a dokonce i hlídku přípravky. V kategorii dorostu jsme měli dvě želízka v ohni.

Mladší žáci, kteří jsou již nějakou dobu seběhaní a jdou s výsledky strmě vzhůru obsadili 3.místo (loni 6.místo)

Starší žáci se letos poskládali poprvé a teprve se zabíhají, ale ani tak nebyly poslední a obsadili 21.místo z 22

Přípravka byla ve své kategorii jediná a tak pohár za první místo byl jistý, ale pro ně je velkým úspěchem, že na střelbě ze vzduchovky dokázali nastřílet nejvíce bodů z našich družstev a sami bez pomoci zvládli absolvovat celou dráhu. Jsou prostě úžasní.

Dorostenci střední měli za nás jednoho zástupce a to Lukáše Ritomského, který zabojoval a urval si krásné 4.místo

Dorostenky starší byly kategorií pro Denisu Řezáčovou, která si s přehledem doběhla pro 2.místo

Všem našim závodníkům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalších soutěžích.

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem, kteří s organizací soutěže pomáhali a dali tomu svůj volný čas, protože bez jejich pomoci by to nebylo možné zrealizovat.

Nesmíme zapomenout ani na naše partnery: společnost VAG s.r.o., která nás dlouhodobě podporuje a také společnost ČEZ a město Hodonín bez jejichž podpory by jsme pro děti nemohli zajistit tak krásné ceny.

Všem moc děkujeme, že s námi do toho šli a těšíme se na další spolupráci.

Fotografie ze závodu