Velká nad Veličkou 16.3.2019

Velká nad Veličkou, to bylo první místo naší letošní zastávky na cestě za dobrodružstvím zvaném požární hra Plamen. Halových závodů ve Velké nad Veličkou se za SDH Hodonín zúčastnili celkem tři družstva, tedy kromě dorostu všechno co máme k dispozici. Konkurence ve Velké byla opravdu velká, sešlo se celkem 49 družstev, z toho 19 mladších a 30 starších.

Byl to pro nás letos úplně první závod a tak se kolečka soutěživosti začínají teprve roztáčet, ale i přesto se družstvu mladších žáků podařilo umístit v první desítce a to přesně na 10.místě. Družstvo starších mělo svou premiéru, ale i přesto podali velmi dobré výkony. Konkurence je však v této kategorii veliká a tak obsadili 29.místo.

Závodu se zúčastnilo i družstvo přípravky, které si tak mohlo vyzkoušet všechny disciplíny, které je v budoucnu čekají a pomalu si začít zvykat na to, co je na soutěžích bude čekat.

30.3. děti čekají další halové závody a to ve Vracově, kam opět pojedou mladší, starší i přípravka.

Fotografie ze soutěže ve Velké najdete zde